FAQ – často kladené dotazy

Je nutné stavební povolení pro rekonstrukci bytu?

U každého objektu a každé rekonstrukce je to jinak. Je potřeba to konzultovat s naším stavebním technikem. Obecně platí, pokud nedochází k zásahu do nosných zdí nebo k výrazným změnám v dispozicích bytu, není ve většině případů stavební povolení nutné a postačí pouze ohlášení stavby. Při zásadnějších změnách bývá stavební povolení nutné a je vydáváno příslušným stavebním úřadem.

Je vypracování cenové nabídky zdarma?

Ano, kontaktujte nás a my Vám vytvoříme cenovou nabídku zdarma. Zároveň Vám poradíme, jak najít optimální řešení.

Je potřeba rekonstruovaný objekt kolaudovat?

Opět  to záleží na typu rekonstrukce. Pokud rekonstrukce podléhá pouze ohlašovací povinnosti, není kolaudace nutná. Pokud je zapotřebí stavebního povolení, je nutné provést kolaudaci, tuto potom provádí příslušný stavební úřad.

Je možné obývat byt po dobu rekonstrukce?

Na tuto otázku nejde jednoznačně odpovědět. Vždy je nutné tuto otázku konzultovat s naším technikem, ale záleží především na typu a konkrétním plánu prací.

Zajišťujete komplexní dodávku, včetně odvozu odpadu, zajištění a dopravy materiálu a konečného úklidu?

Ano, zajišťujeme vždy komplexní dodávku, včetně veškerých souvisejících prací a činností. Samozřejmostí je pro nás i konečný úklid, takže ihned po našem odchodu je možné začít byt používat bez dalšího dlouhého úklidu po řemeslnících.

Jak dlouho rekonstrukce trvá?

Záleží na typu a rozsahu rekonstrukce. V průměru se délka prací pohybuje přibližně okolo 10 dní, ale vždy záleží na rozsahu konkrétních prací. Přesný harmonogram je vždy dodán před zahájením prací. Vždy dodržujeme dohodnuté termíny.


Formulář pro nezávaznou objednávku.

Vyplňte "koupelny":