Půdní vestavby

Půdní vestavby zvětší obyvatelný prostor Vašeho domu. Samotná rekonstrukce podkroví je celkem složitá akce, ale se zkušenou firmou půjde půdní vestavba hladce. Pro půdní vestavby používáme sádrokarton, při realizaci dodržujeme veškeré stavební normy a samozřejmě myslíme na to, aby došlo k co nejmenšímu zatížení původní nosné struktury. Proměňte půdní prostor v atraktivní moderní bydlení. Půdní vestavby realizujeme v Praze a přilehlém okolí.

Rekonstrukce podkroví – Praha a okolí

Díky rekonstrukci podkroví můžete získat nové podkrovní místnosti s dostatkem světla a krásným rozhledem. Se sádrokartonem budou práce provedeny rychle a relativně snadno. Používáme sádrokartonové stropy a příčky, které tolik nezatíží původní nosné trámy. Rádi Vám poradíme s rozmístěním oken a celkovou představou, jak by měla půdní vestavba vypadat. Kontaktujte nás a domluvíme se na konkrétních detailech.

Bezpečnost a technické parametry

Rychle zjistíme, jestli je u Vás stavba realizovatelná, jaké úpravy bude potřebovat střecha, jak se přivede voda a elektřina a jestli bude potřeba zpevňovat podlahu. Půdní vestavby podléhají přísným stavebním normám, ale my Vám poradíme, jak rekonstrukci podkroví bezpečně realizovat bez větších zádrhelů. S ohledem na Vaše finanční možnosti vytvoříme z nevyužívaných půdních prostor nové atraktivní místnosti.

Související práce

Kromě rekonstrukce podkroví nabízíme také další práce a služby:

Kontakt a reference

Kontaktujte nás, dohodneme se na detailech zakázky, společně najdeme ideální řešení s ohledem na Váš rozpočet. Rádi Vám poradíme, vyjdeme maximálně vstříc. Reference dodáme na vyžádání. Těšíme se na oboustranně spokojenou spolupráci.

Galerie

Půdní vestavby Půdní vestavby Půdní vestavby Půdní vestavby Půdní vestavby Půdní vestavby Půdní vestavby Půdní vestavby Půdní vestavby

Formulář pro nezávaznou objednávku.

Vyplňte "koupelny":