Rekonstrukce bytů

Provádíme profesionální rekonstrukce bytů a rodinných domů. Ať už potřebujete jednoduchou či náročnější rekonstrukci, obraťte se na nás. Rádi a ochotně Vám poradíme s plánem rekonstrukce, společně s Vámi navrhneme dispoziční řešení a hlavně celou rekonstrukci provedeme precizně a v předem dohodnutém termínu. Rekonstrukce bytu může zahrnovat kompletní rekonstrukci nebo pouze rekonstrukci koupelny či bytového jádra. Rekonstrukce bytů realizujeme v Praze a přilehlém okolí.

Rekonstrukce bytů s ohledem na Vaši peněženku

Každá rekonstrukce bytu se dá přizpůsobit Vašim finančním představám. Kontaktujte nás a domluvíme se, jakým způsobem by se dala rekonstrukce provést a co všechno by se za investovanou částku dalo v bytě udělat. Používáme kvalitní, ale cenově dostupné materiály (např. YTONG), dovoz a odvoz všech materiálů zajistíme zdarma. Zaměstnáváme zkušené a spolehlivé řemeslníky, kteří odvedou stoprocentní práci.

Rekonstrukce bytů – Praha a okolí

Zaměřujeme se na rekonstrukce bytů v panelových domech i v cihlové zástavbě. Realizujeme také rekonstrukce rodinných domů, kanceláří a menších firemních prostor. Rekonstrukce bytů nejčastěji zahrnují následující služby:

  • bourání nenosných příček
  • stavba nových příček z YTONGu případně sádrokartonu
  • zazdívání dveří
  • obklady a pokládka dlažby, linolea, plovoucích podlah apod.
  • montáž vodovodních baterií a sanity
  • výměna vodovodního potrubí a odpadů
  • elektrické rozvody
  • montáž kuchyňských linek a kuchyňských elektrických spotřebičů
  • vymalování bytu aj.

Tradičním zakončením každé rekonstrukce bytu, rodinného domu či jiného objektu je závěrečný úklid zdarma.

Reference

Realizovali jsme již mnoho rekonstrukcí a reference Vám rádi zašleme na požádání. Věříme, že nejlepší reklamou a doporučením je spokojený zákazník, proto je pro nás každá zakázka velmi důležitá a náš přístup je vždy vstřícný a otevřený.

Související práce

rekonstrukcemi bytů souvisí i naše další práce a služby:

Kontakt

Kontaktujte nás, dohodneme se na detailech zakázky, společně najdeme ideální řešení s ohledem na Váš rozpočet. Rádi Vám poradíme, vyjdeme maximálně vstříc. Těšíme se na oboustranně spokojenou spolupráci.

 

Galerie

Rekonstrukce bytu Rekonstrukce bytu Rekonstrukce bytu Rekonstrukce bytu Rekonstrukce bytu Rekonstrukce bytu Rekonstrukce bytu Rekonstrukce bytu Rekonstrukce bytu Rekonstrukce bytu Rekonstrukce bytu Rekonstrukce bytu Rekonstrukce bytu Rekonstrukce bytu Rekonstrukce bytu Rekonstrukce bytu Rekonstrukce bytu Rekonstrukce bytu Rekonstrukce bytu Rekonstrukce bytu Rekonstrukce bytu Rekonstrukce bytu Rekonstrukce bytu Rekonstrukce bytu Rekonstrukce bytu Rekonstrukce bytu Rekonstrukce bytu Rekonstrukce bytu

Formulář pro nezávaznou objednávku.

Vyplňte "koupelny":