Rekonstrukce koupelen – Praha a okolí

Provádíme rekonstrukce koupelen v panelákových bytech i v rodinných domech. Koupelna může být výborné místo pro odpočinek a relaxaci, stačí jen, aby byla moderně vybavena a užitečně rozložena. Poradíme Vám a pomůžeme uskutečnit Vaše představy. Realizujeme také kompletní rekonstrukce bytů a rekonstrukce bytových jader. Rekonstrukce koupelen provádíme v Praze a přilehlém okolí.

Poradíme Vám, jak elegantně spojit koupelnu s WC nebo kde nejlépe rozmístit jednotlivé prvky koupelny. A taky jak vybrat umyvadlo, vanu či sprchový kout. Možností je spousta. Zrekonstruujeme Vám koupelnu s ohledem na Vaše finanční možnosti. Co nejefektivněji. Zaměstnáváme zkušené a spolehlivé řemeslníky a vždy dodržujeme dohodnuté termíny. Kontaktujte nás!

Jak rekonstrukce koupelny probíhá

  • Dohoda a cenová kalkulace. Poslechneme si Vaše představy a dohodneme se na detailech samotné rekonstrukce včetně cenové kalkulace.
  • Demontáž. Odstraníme stávající sanitární techniku, kterou je potřeba vyměnit – vana, umyvadlo, sprchový kout apod.
  • Vodoinstalace. Kompletně zrekonstruujeme vodoinstalaci – rozvody vody a kanalizace.
  • Montáž sanitární techniky. Dovezeme a namontujeme sanitární techniku – vana, umyvadla, sprchový kout apod.
  • Osvětlení. Nabízíme také populární možnost montáže sádrokartonového podhledu s vestaveným osvětlením.
  • Dlažba a obklady. Položíme dlažbu a obklady dle přání a požadavků zákazníka.
  • Vymalování a úklid. Rekonstrukci koupelny zpravidla zakončujeme vymalováním a kompletním úklidem.

 

Reference

Realizovali jsme již mnoho rekonstrukcí a reference Vám rádi zašleme na požádání. Věříme, že nejlepší reklamou a doporučením je spokojený zákazník, proto je pro nás každá zakázka velmi důležitá a náš přístup je vždy vstřícný a otevřený.

Související práce

rekonstrukcemi koupelen souvisí i naše další práce a služby:

Kontakt

Kontaktujte nás, dohodneme se na detailech zakázky, společně najdeme ideální řešení s ohledem na Váš rozpočet. Rádi Vám poradíme, vyjdeme maximálně vstříc. Těšíme se na oboustranně spokojenou spolupráci.

Galerie

Rekonstrukce koupelen Rekonstrukce koupelen Rekonstrukce koupelen Rekonstrukce koupelen Rekonstrukce koupelen Rekonstrukce koupelen Rekonstrukce koupelen Rekonstrukce koupelen Rekonstrukce koupelen Rekonstrukce koupelen Rekonstrukce koupelen Rekonstrukce koupelen Rekonstrukce koupelen Rekonstrukce koupelen Rekonstrukce koupelen Rekonstrukce koupelen Rekonstrukce koupelen Rekonstrukce koupelen Rekonstrukce koupelen Rekonstrukce koupelen Rekonstrukce koupelen

Formulář pro nezávaznou objednávku.

Vyplňte "koupelny":