Sádrokartonové práce

Sádrokarton se využívá při rekonstrukci bytu či půdní vestavbě. Sádrokarton je ideální pro nenosné dělící příčky, pomůže Vám proměnit půdní prostor v atraktivní bydlení, používá se pro podhledy a stropy. Poradíme Vám, jaké parametry sádrokartonové příčky zvolit, jak prostor nejlépe rozdělit i jakou použít zvukovou izolaci, protože největší nevýhodou sádrokartonu je nízká zvuková izolace. Sádrokartonové práce provádíme v Praze a přilehlém okolí. Kontaktujte nás!

Sádrokarton – příčky, stropy, podhledy

Sádrokarton se díky svým vlastnostem, které uvádíme níže, používá nejčastěji pro dělící příčky, které rozdělí velký prostor na několik menších nebo vytvoří na chodbě např. šatnu.

Využívá se také pro podhledy s možností instalace bodového osvětlení nebo pro podhledy z důvodu zakrytí původního rozpraskaného stropu. Podhledy jsou také nejjednodušším řešením instalace minerální izolace stropu, která zlepší jeho tepelnou a zvukovou izolaci.

Sádrokartonové stropy se nejčastěji využívají při rekonstrukci podkroví a obecně při půdních vestavbách.

Sádrokarton – vlastnosti

Sádrokarton je specifický materiál, který má tyto hlavní vlastnosti:

  • rychlá výstavba – se sádrokartonem se výborně pracuje, zkušení řemeslníci s ním dokáží pracovat jako s LEGEM
  • nízká hmotnost – sádrokarton je lehký a dobře se s ním manipuluje
  • nízká zvuková izolace – sádrokarton má špatnou zvukovou izolaci, proto je mnohdy potřeba použít minerální izolaci, která tuto nevýhodu eliminuje

Související práce

Kromě sádrokartonových prací nabízíme také další práce a služby:

Kontakt a reference

Kontaktujte nás, dohodneme se na detailech zakázky, společně najdeme ideální řešení s ohledem na Váš rozpočet. Rádi Vám poradíme, vyjdeme maximálně vstříc. Reference dodáme na vyžádání. Těšíme se na oboustranně spokojenou spolupráci.

Galerie

Sádrokartonové jádra Sádrokartonové jádra Sádrokartonové jádra Sádrokartonové jádra Sádrokartonové jádra Sádrokartonové jádra Sádrokartonové jádra Sádrokartonové jádra Sádrokartonové jádra Sádrokartonové jádra Sádrokartonové jádra Sádrokartonové jádra Sádrokartonové jádra Sádrokartonové jádra Sádrokartonové jádra Sádrokartonové jádra Sádrokartonové jádra Sádrokartonové jádra Sádrokartonové jádra Sádrokartonové jádra Sádrokartonové jádra

Formulář pro nezávaznou objednávku.

Vyplňte "koupelny":