Topenářské práce

Součástí rekonstrukce bytu jsou také topenářské práce. Provádíme rekonstrukce topných soustav, montáž podlahového vytápění, výměnu radiátorů apod. Výměnou radiátorů snížíte náklady na vytápění a společně se zateplením budovy nebo i výměnou oken tak můžete velmi výrazně změnit energetické vlastnosti Vašeho bytu či domu. Topenářské práce nabízíme v Praze a okolí. Kontaktujte nás, rádi a ochotně Vám navrhneme optimální řešení s ohledem na Vaše finanční možnosti.

Topenářské práce – Praha a okolí

Zaměstnáváme zkušené a spolehlivé řemeslníky, dodržujeme dohodnuté termíny a každá zakázka je pro nás důležitá. Dlouhodobě si budujeme dobré jméno právě na základě spokojenosti zákazníků. Mezi naše nejčastější topenářské práce patří:

  • Rekonstrukce topení. Kompletní rekonstrukce topných soustav včetně poradenství při výběru vhodného typu vytápění.
  • Výměna radiátorů. Výměna starých radiátorů za moderní deskové radiátory. Moderní deskové radiátory mají stejnou připojovací rozteč jako starší litinové, proto je výměna tak rychlá.
  • Kryty na radiátory. Montáž speciálních krytů na topení, které dobře vypadají a jsou bezpečné pro děti – děti se o ně neporaní.
  • Podlahové vytápění. Montáž podlahového topení dle Vašich představ.
  • Výměna kotlů. Zajistíme dovoz i montáž nového plynového kotle, ale také opravy a revize starých kotlů.

Kontaktujte nás, poradíme Vám a velmi rychle budeme topenářské práce realizovat. Zajistíme veškerou dopravu materiálů a odvoz starých radiátorů. Naše práce vždy zakončíme kompletním úklidem. Obraťte se na nás!

Související práce

Kromě topenářských prací nabízíme také další práce a služby:

Kontakt a reference

Kontaktujte nás, dohodneme se na detailech zakázky, společně najdeme ideální řešení s ohledem na Váš rozpočet. Rádi Vám poradíme, vyjdeme maximálně vstříc. Reference dodáme na vyžádání. Těšíme se na oboustranně spokojenou spolupráci.


Formulář pro nezávaznou objednávku.

Vyplňte "koupelny":