Výměna a lakování dveří

Zajišťujeme odbornou montáž nových dveří i rekonstrukci starých dveří. Výměna vchodových dveří je ideální již během rekonstrukce bytu, protože se snáze vyřeší např. problémy s šířkou zárubní. Rádi Vám poradíme s výběrem dveří s ohledem na Vaše finanční možnosti a na bezpečnost dveří. Lakování a rekonstrukce starých dveří jsou méně nákladné a jsou ideální pro dveře v interiéru. Výměnu a lakování dveří nabízíme v oblasti Praha a přilehlé okolí. Kontaktujte nás pro detailní nabídku!

Výměna dveří - Praha

Výměna vchodových dveří zlepší Váš byt esteticky a hlavně získáte příjemný pocit bezpečí. Rádi Vám doporučíme cenově dostupné a zároveň kvalitní bezpečnostní dveře, zajistíme dovoz nových dveří i odvoz starých dveří. Hlavní částí naší práce je odborná montáž dveří. V případě nutnosti větších zásahů do bytu, jako je bourání zdí kvůli větším zárubním, provedeme také kompletní úklid. Výměnu interiérových i vchodových dveří u nás provádějí zkušení a spolehliví řemeslníci.

Lakování dveří - Praha

Nechcete-li nové dveře, ale přesto byste rádi vylepšili stávající dveře alespoň esteticky, nabízíme Vám možnost nového nalakování dveří. Lakování dveří zahrnuje odstranění starého nátěru, vybroušení dveří a nanesení nového laku. Opět doporučujeme objednat si lakování dveří během rekonstrukce bytu, ať máte hotovo vše najednou a celkový výsledek stojí za to.

Související práce

Kromě výměny a lakování dveří nabízíme také další práce a služby:

Kontakt a reference

Kontaktujte nás, dohodneme se na detailech zakázky, společně najdeme ideální řešení s ohledem na Váš rozpočet. Rádi Vám poradíme, vyjdeme maximálně vstříc. Reference dodáme na vyžádání. Těšíme se na oboustranně spokojenou spolupráci.

Galerie

Výměna a lakování dveří Výměna a lakování dveří Výměna a lakování dveří Výměna a lakování dveří Výměna a lakování dveří Výměna a lakování dveří Výměna a lakování dveří Výměna a lakování dveří

Formulář pro nezávaznou objednávku.

Vyplňte "koupelny":