Výměna podlahových krytin

Potřebujete položit podlahové krytiny? Rádi a ochotně Vám poradíme s výběrem a nové podlahy Vám odborně položíme. Odstraníme stávající podlahy a položíme nové dle Vašeho výběru – plovoucí podlahy (laminátové, dřevěné, korkové), PVC linolea či dlažba, výběr je na Vás. Zaměstnáváme zkušené a spolehlivé řemeslníky, podlahové krytiny pokládáme v Praze a přilehlém okolí. Ideální čas pro výměnu podlahových krytin je během celkové rekonstrukce Vašeho bytu.

Plovoucí podlahy – Praha

Pokládáme veškeré plovoucí podlahy a rádi Vám poradíme, který typ bude pro Vaše účely nejvíce praktický. Pokládáme tyto plovoucí podlahy:

  • Laminátové plovoucí podlahy. Laminátové podlahy jsou nejlevnější, mohou být v různém provedení, imitují skutečné dřevo, velmi snadno se udržují, ale mají kratší životnost (cca 15 let). Oproti dřevěným podlahám jsou hlučnější a chladnější.
  • Dřevěné plovoucí podlahy. Dřevěné podlahy jsou z příjemného přírodního materiálu, jsou dražší a mají vyšší životnost (cca 30 let). Navíc pravé dřevo je rok od roku krásnější.
  • Korkové plovoucí podlahy. Korkové podlahy nejsou tak elegantní, ale jsou praktické. Mají dlouhou životnost (cca 25 let), jsou odolné, příjemně měkké a teplé. U korkových plovoucích podlah je důležité dodržovat doporučený způsob údržby.

 

Ostatní podlahové krytiny

Pokládáme také další podlahové krytiny. Dřevěné parkety, linolea, koberce i dlažbu. Opět Vám doporučíme vhodný materiál i spolehlivého dodavatele. Zajistíme nejen montáž, ale také dovoz a případný odvoz starých podlahových krytin.

Související práce

Kromě výměny podlahových krytin nabízíme také další práce a služby:

Kontakt a reference

Kontaktujte nás, dohodneme se na detailech zakázky, společně najdeme ideální řešení s ohledem na Váš rozpočet. Rádi Vám poradíme, vyjdeme maximálně vstříc. Reference dodáme na vyžádání. Těšíme se na oboustranně spokojenou spolupráci.

Galerie

Plovoucí podlahy Plovoucí podlahy Plovoucí podlahy Plovoucí podlahy Plovoucí podlahy Plovoucí podlahy Plovoucí podlahy Plovoucí podlahy Plovoucí podlahy Plovoucí podlahy Plovoucí podlahy Plovoucí podlahy Plovoucí podlahy Plovoucí podlahy

Formulář pro nezávaznou objednávku.

Vyplňte "koupelny":