Zateplování budov

Součástí rekonstrukce bytu a rodinného domu může být i vnější zateplení budovy. Dobře zateplený dům Vám dlouhodobě ušetří dost peněz na energiích, pomůže zamezit vzniku plísní a poškození zdiva. Provádíme zateplování rodinných domů, starších panelových i cihlových domů. Pomůžeme Vám také vyřídit dotaci na zateplení domu. Zateplování budov realizujeme v Praze a přilehlém okolí. Kontaktujte nás a domluvíme se na detailech!

Zateplování domů – Praha a okolí

Vnější zateplování stěn pomáhá zlepšit celkové izolační vlastnosti domu. Více než třetina tepla uniká právě stěnami. Jejich zateplením (nejčastěji polystyren nebo minerální izolace) se budova stane ekonomičtější a ekologičtější. Zaměstnáváme zkušené a spolehlivé řemeslníky, používáme kvalitní materiály od osvědčených dodavatelů. Rozpočet přizpůsobíme Vašim možnostem.
                                          

Proč zateplovat? Výhody zateplování budov

  • Snížení nákladů na vytápění. Teplo se drží v bytě a není třeba zbytečně topit a platit za vytápění. Dlouhodobě se sníží náklady na vytápění.
  • Zamezení plísní. Přestane se v domě kondenzovat vodní pára, zamezí se šíření plísní.
  • Omezení poškozování zdiva. Sníží se teplotní výkyvy v domě během zimy a léta. Díky tomu se omezí poškozování zdiva.
  • Možnost získat dotaci. Díky zateplení budovy můžete získat státní dotaci v programu Zelená úsporám.

Související práce

Kromě zateplování budov nabízíme také další práce a služby:

Kontakt a reference

Kontaktujte nás, dohodneme se na detailech zakázky, společně najdeme ideální řešení s ohledem na Váš rozpočet. Rádi Vám poradíme, vyjdeme maximálně vstříc. Reference dodáme na vyžádání. Těšíme se na oboustranně spokojenou spolupráci.


Formulář pro nezávaznou objednávku.

Vyplňte "koupelny":